Wypłyń na głębię (Łk 5, 4)

Wakacje - czas na formację! | Webinar

Wczesne poranki. Długie wieczory. Przyroda. Słońce. Odpoczynek. Czyli - LATO! W tym roku także przypominam sobie, że to idealny czas na formację serca. Że to czas, kiedy można zacząć trochę od nowa, albo po prostu trochę inaczej... bo w mojej drodze do świętości nie ma przerw! Wszystko ma jej służyć, wszystko jest szansą. Także ten etap! Czas, który wypełniony jest swoją łaską. 

Jak zbierać owoce tego lata?
Po pierwsze: nie zapomnieć o sercu.
Po drugie: można zabrać je na niezwykłą przygodę. Oczywiście ta przygoda niejedno ma imię! 

I o tym m.in. będzie najbliższy webinar, który już 1.07.
To będzie okazja do nastawiania serca na ten wyjątkowy czas!

 

 

Na półmetku roku (może Twojego roku z Kalendarzem Kobiety 2019?), na początku wakacji - będziemy myśleć nad tym, jak wykorzystać dobrze ten czas i jego łaskę. Będziemy powracać też do tego, czym jest formacja serca!

Aby wziąć udział w spotkaniu, wystarczy zapisać się przez formularz

 

 ***

Jedną z przygód, w którą możemy zabrać nasze serce, jest droga z programem formacyjnym. Droga między niewiastami.  A tego lata mamy już do wyboru trzy ścieżki! (Ze wzruszeniem patrzę ma to, że rok temu żadna z nich nie była dostępna w takiej pełnej formie, jak teraz!)

(1) droga odkrywania siebie w Jego oczach - swojej wartości, piękna i tego, kim możesz się stać - a to wszystko wraz z kobietami Nowego Testamentu! |  to program „ja w Jego oczach: uBOGAcONA między niewiastami Nowego Testamentu"

(2) droga z niezwykłymi kobietami Starego Testamentu, które pomagają nam odkrywać swoje serca, pogłębiać naszą modlitwę i relacje - z Bogiem, z ludźmi i z samą sobą, i śpiewać o sobie: uBOGAcONA |  to program „uBOGAcONA między niewiastami Starego Testamentu"

(3) droga z 12 świętymi kobietami, które - jak nikt inny - doradzą, pocieszą, zmotywują i okażą wsparcie nam w naszej drodze do świętości!  to program „uBOGAcONA na drodze do świętości"

 

Każdy program zawiera:

 piękny notes z zadaniami/ilustracjami/kolorowankami, w którym zapiszesz swoje rozważania, a może zabierzesz go gdzieś na spacer?

 materiały audio/video/pdf prowadzące Cię krok po kroku - które znajdziesz na nowoczesnej, unikalnej platformie ubogacona.pl

 narzędzia i dodatkowe materiały, dzięki którym formacja stanie się niezwykłą przygodą!

 

Wszystkie programy do 2.07 w promocji! Dostępne w sklepiku

  • Oceń ten artykuł
    (2 głosów)
  • Dział: Mój Blog
  • Czytany 1641 razy
Katarzyna Marcinkowska

- z wykształcenia filozof (MISH UJ). Szczęśliwa żona Mariusza, mama Irusia i Stefanka. Zafascynowana teologią ciała, filozofią dialogu, nowym feminizmem oraz macierzyństwem w jego wszystkich wymiarach. Szuka wciąż nowych możliwości łączenia teorii z praktyką. Autorka Kalendarza Kobiety 2014, 2015 i 2016 oraz projektu Między Niewiastami. Prowadzi warsztaty, konferencje i spotkania dla kobiet. Wraz z mężem prowadzi konferencje i warsztaty na temat miłości oraz różnic płciowych oraz kurs przedmałżeński „Przepis na Miłość!”. Wierzy w miłość na całe życie, w piękno i prawdę, w „geniusz kobiety” oraz w to, że „dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych”.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę